Місячник «Зелений вогник»

Організація та проведення місячника «Зелений вогник» в закладі дошкільної освіти № 160.

Метою проведення місячника з безпеки дорожнього руху є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.

Педагогами ЗДО створені відповідні умови для проведення місячника: в групових кімнатах облаштовані  центри по ознайомленню дітей з правилами дорожнього руху згідно віку дітей. У всіх вікових групах були проведенні заняття, ігри з безпеки дорожнього руху, профілактичні бесіди щодо попередження даної тематики. Вихователі організували освітній процес так, щоб діти були не пасивними спостерігачами, а активними учасниками роботи, мали можливість самореалізуватися.

Під час проведення місячника «Зелений вогник» проведено:

• серія  занять з ознайомлення з довкіллям : «Прогулянка до зупинки пасажирського транспорту» , «Охорона довкілля від забруднення транспортом», «Безпечна поведінка на дорозі»
  • бесіди: «Транспорт біля пішохідного переходу», «Види транспорту», «Правила поведінки в транспорті», «Ми знайомимося з вулицею», «Безпека на вулиці»
  • Зустріч дітей з працівниками дорожньої патрульної поліції
  • Перегляд мультиплікаційних  фільмів про правила дорожнього руху
  • Дидактичні ігри: «Червоний, жовтий, зелений», «На землі, на воді, на повітрі», «Транспорт», «Чарівні знаки»
  • Спостереження : за транспортом, за вулицею, де знаходиться ЗДО, за рухом пішоходів, розглядання дорожніх знаків.
  • Цільові прогулянки, екскурсії до проїжджої частини дороги
  • Рухливі: «Стій! Увага! Йди!», «Червоний, жовтий, зелений»
  • Сюжетно-рольова  гра:  «Водії»
  • Читання віршів та  творів художньої літератури – моделювання проблемних ситуацій на дорозі
  • Перегляд театралізованої вистави «Пригоди Світлофорчика»
  • Заняття з образотворчої діяльності :  аплікації, малювання, ліплення «Світлофор», «Пішохідний перехід Зебра»

Адміністрація закладу дошкільної освіти №160 закликає батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі. Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас.

Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.