Загальні відомості

Функціонування Одеського закладу дошкільної освіти “Ясла-садок” №160 Одеської міської ради Одеської області регламентується державними нормативно правовими актами та інструктивно-методичними листами, Постановами затвердженими Міністерством освіти і науки України.
Одеський заклад дошкільної освіти “Ясла-садок” № 160 Одеської міської ради Одеської області:

  • Юридична адреса: м. Одеса, 65091, вул. Сєрова, 29
  • Телефони: 732-51-73, 732-39-49, 732-32-25
  • Електронна пошта: оdnz _160@rambler.ru

Загальна площа приміщень 1740 кв. м, площа території 3327 кв. м.
Дошкільний заклад функціонує з 1969 року, загального типу, проектна потужність розрахована на 8 вікових груп – 150 місць.
Дошкільний заклад розташований в двоповерховій типовій будівлі де створені сприятливі умови для фізичного, психічного, інтелектуального та духовного розвитку дітей, та підготовки їх до навчання у школі.
У дошкільному закладі створена матеріальна база, яка відповідає вимогам розвивальної атмосфери та диференційного підходу до кожної дитини.

В шести садових групах установлені інтерактивні дошки, стаціонарні мультимедійні проектори. Всі вікові групи забезпечені ноутбуками та кольоровими принтерами. Доступ до мережі – Інтернет у всіх приміщеннях дошкільного закладу. В кожній віковій групі в наявності аудіо магнітофон, телевізор, відео проектор, відеотека.
Кожна вікова група забезпечена ігровим обладнанням для розгортання сюжетно-рольових та театралізованих ігор.

Групи раннього віку забезпечені сухими басейнами та м’якими модулями.