Навчальний процес, методична робота

В дошкільному навчальному закладі обладнано сучасний методичний кабінет в якому знаходяться всі необхідні матеріали відповідно до змісту освітніх програм, базового компонента дошкільної освіти України, за якими працює дошкільний навчальний заклад.

Методичний кабінет в Одеському  дошкільному навчальному закладі «Ясла–садок» №160 є інформаційно – методичним  центром навчального закладу, в якому сконцентрована державна нормативна документація, результати контрольно-аналітичної діяльності, моніторингових досліджень. Надається допомога вихователям при підготовці до занять, педагогічної  ради, в організації колективних переглядів, взаємовідвідуваннях педагогів, надання допомоги вихователям для підготовки консультацій, самоосвіти. Кабінет обладнаний комп’ютерною технікою.

navchlniy_pros_1 navchlniy_pros_2

Організація навчально – виховного процесу в закладі визначається конкретними завданнями, формами роботи, які направлені на використання мультимедійних та комунікативних технологій в роботі з педагогічним колективом та дітьми та відповідають змісту річних планів  роботи на поточний навчальний рік.

Так пріоритетними завданнями та науково – методичною проблемою дошкільного навчального закладу у 2013 – 2014 навчальному році являється: