«Олімпійський тиждень» в закладі дошкільної освіти № 160

З 09.09 по 13.09.2019 року у закладі дошкільної освіти № 160 пройшов «Олімпійський тиждень» під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».

Олімпійський тиждень – це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.
В рамках цього заходу з дітьми проводилися бесіди на теми «Олімпійські символи – прапор, видатні спортсмени України, олімпійський вогонь, церемонії ігор», «Історія Олімпійських ігор». Вихователі провели інтегровані заняття на тему: «Україна – спортивна країна», заняття з фізичної культури, спортивні ігри на  майданчику.

Під час заняття педагоги розширили уявлення старших дошкільнят про різні види спорту, розвиток культури та спорту в нашій державі.

Діти старших груп відвідали бібліотеку. Там вони дізналися багато цікавого про олімпійські ігри, про різні види спорту, про видатних спортсменів.

Зустріч з видатними спортсменами.

Вихованці  закладу освіти зустрілися з Шанько В’ячеславом Анатолійовичем. В’ячеслав Анатолійович майстер спорту міжнародного класу, віце президент Української національної федерації французького боксу “Сават”, чемпіон Світу з кікбоксингу, віце Чемпіон Світу і Європи, 6-ти кратний чемпіон України.

В бесіді він наголосив дітям про важливість  фізичного здоров’я та витримки  в житті людини. Зосередив увагу на тому, що фізичні вміння та навички формуються під час занять з фізкультури, спорту, ранкової гімнастики, відвідування спортивних секцій, загартувань.

Вихованці  закладу освіти зустрілися з Доброжанським Денисом Сергійовичем.Денис Сергійович майстер спорту з бойового Самбо, міжнародний  майстер спорту з баскетболу, тренер з баскетболу юнацької шведської команди.

Зустріч з видатним спортсменом подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

На зміну видатним спортсменам підростає гідна зміна. Випускники нашого закладу освіти, наша гордість. Вони зустрілися з вихованцями закладу освіти.

Левицький Владислав. Він вчиться в СШ № 26, займається боротьбою Самбо в спортивному клубі “Татамі”. Призер міжнародних, обласних, міських змагань. З ним прийшли його друзі, які тренуються  та вчаться разом з ним Фокша Арина та Омелянович Павел.

Випускниця закладу освіти № 160 Черненко Софія. Вона займається  боротьбою Фул контакт карате. Вона срібний призер чемпіонату Європи, перше місце  у чемпіонаті України з Годзю-рю-карате, призер  кубка Одеської області.

Вони розповіли дітям про те, як спорт допомагає їм у житті, в навчанні, в відносинах з людьми, показали деякі прийоми боротьби. Діти із захопленням розглядали медалі, кубки, спортивний одяг.

Завершився Олімпійський тиждень спортивним святом «Веселі естафети».

Під час змагань вихователі виховували у дітей почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, формували фізичні якості: уважність, швидкість, витривалість. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Висловлюємо велику подяку батькам, колишнім вихованцям  нашого закладу, нашим вихованцям та вихователям за активну участь у  Олімпійському тижні.