Різдвяні свята

16 січня діти старших груп разом з керівником гуртка народознавства Іньковою О.Ю.,  вихователем Касянчук Л.В у національних костюмах співали щедрівки, засівали відбірним зерном дітей і дорослих, бажаючи всім здоров’я, достатку, миру й усіляких гараздів.

Різдвяні свята це чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Здавен на Україні святкували святки, які починались з Різдва Христового і закінчувались Водохрещем.Українці, як і в давні часи, так і зараз ретельно готуються до різдвяних свят, особливо діти, вони старанно вчать колядки та щедрівки.За народною традицією у ці дні люди ходили одне до одного в гості, колядували, щедрували, посівали.

Вихованці нашого дошкільного закладу завжди долучаються до участі в українських обрядах та вчаться дотримуватися звичаїв.Діти завітали з щедриками до директора ЗДО Кудрі Г.М.

Також привітали зі святами  працівників закладу.

Привітали з світами і своїх молодших друзів, вихованців середніх та молодших груп.
Дорослі пригощали дітей фруктами,  солодощами.

Після таких колоритних щедрувань дітей пригостили, як годиться за традицією, смачною кутею.