Свято вишиванки

Вишиванка – це символ України, його гордість. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції 16 травня 2019 року дошкільний навчальний заклад № 160 Приморського району м.Одеси розцвів розмаїттям вишиванок.

Цього дня діти, педагоги, прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Відчувався святковий настрій.

Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу.

В процесі ігор діти бачили спільне та відмінне в національному одязі хлопчиків та дівчаток. За допомогою пісні до свідомості дітей донесли, що вишиванка – це сімейний оберіг, що передавався із покоління в покоління.

Діти проявляли кмітливість, інтерес до завдань та шанобливе ставлення до традицій українського народу. Цим заходом педагоги прививали дітям любов та повагу до рідної Батьківщини.

Свято продовжилось на території закладу, де діти в барвистих вишиванках з задоволенням водили хороводи та гаївки.

На святі панував чудовий настрій, всі милувалися барвистими візерунками вишиванок.

В кімнаті народознавсва зроблено міні музей вишиванки де зібрано ручні роботи різних поколінь. Також лунали українські пісні, вірші, таночки.