Тиждень дошкільної освіти

З 23 по 27 вересня 2019 року в  закладі дошкільної освіти № 160  був проведений Тиждень дошкільної освіти.

Свято Дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.  Це свято єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.
В рамках тижня в закладі відбулися цікаві та захоплюючі заходи – з педагогами, з дітьми та їх батьками:

• консультація для батьків “Дошкільний заклад і родина: співпраця заради дитини”
  • у всіх вікових групах проведена освітня діяльність за темою: “Дитсадочок рідний дім – дуже добре жити в нім”
  • в бесідах з дітьми “Шанування дошкільних працівників” вихователі показали важливість кожного працівника для злагодженої роботи усього закладу.

Діти завітали на екскурсію  до кабінету директора, до пральні, харчоблоку, в медичний кабінет, де ознайомилися з їх працею.

Враження від екскурсії відобразили в сюжетно – рольових іграх , в яких  вони були вихователями, медичними сестрами, кухарями; конструювали з кубиків дитячий садок.

Старші діти робили колективну аплікацію –  вітальну листівку.

Діти старшої групи  завжди допомагають маленьким друзям з групи раннього віку .

Практичний психолог закладу Табунщик А.В. провела ігровий тренінг для педагогів за темою: “Успішний вихователь у сучасному дитячому садку”.

Закінчився тиждень урочистим концертом дитячої творчості. Діти танцювали, співали, декламували вірші, привітали всіх працівників закладу з професійним святом.

Підсумковим акордом урочистостей була проведена святкова нарада колективу, на якій лунали теплі, щирі слова-привітання від директора ЗДО Кудрі Г.М. Працівники, які пропрацювали в закладі 10 років і більше були нагороджені грамотами за сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти та з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.