Тиждень Пожежної безпеки

З метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків, бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих; для поліпшення якості навчально-виховної роботи за темою «Пожежна безпека» у закладі дошкільної освіти № 160 з 09.12 до 13.12 2019 року пройшов «Тиждень пожежної безпеки».

Діти на заняттях вивчали правила пожежної безпеки,  знайомилися з планом евакуації та евакуаційними виходами, пожежним щитом, засобами пожежогасіння, працею пожежника.

Вихователі використовували різні методи і прийоми для закріплення матеріалу, отриманого на заняттях: малювання та аплікація  на тему «Пожежники», «Пожежна машина», робота з Лепбуком, дидактичні і сюжетно-рольові ігри.

Для батьків були  зроблені ширми, проведені консультації на тему «Як  діяти у  разі  виникнення пожежі»

Провели тренувальну евакуацію дітей всіх вікових груп на випадок пожежі. Моделювання ситуації «Тривога».

Образотворча діяльність