Тиждень толерантності

В листопаді 2019 року в закладі дошкільної освіти № 160 відбувся «Тиждень толерантності».

Практичний психолог Табунщик Аліна Володимирівна провела різноманітну, цікаву роботу з дітьми, педагогами, батьками та студентами першого курсу ПДПУ ім. К.Д.Ушинського, які проходять практику в дошкільному закладі.
Була проведена з педагогами та батьками акція «Що ми знаємо про толерантність». Діти старшої групи брали інтерв‘ю у батьків та працівників дошкільного закладу.

Творче заняття в другій старшій групі «Подарунок другу»

Була проведена акція «Подорожую світом».

Мати вихованця старшої групи Товстюк Романа розповіла дітям про подорожі своєї сім’ї по різних країнах світу.

З метою профілактики агресії в середніх групах було проведено заняття «Що заважає мені дружити»

Зі студентами першого курсу ПДПУ ім. К.Д.Ушинського був проведен тренінг «Розвиток толерантних якостей особистості у майбутніх педагогів»

Творче заняття в першій старшій групі «Дружба єднає нас»